ראשי » קטלוג » ראיונות » Arallu - השד מהעולם העתיק    החשבון שלי  |   תכולת הסל     
טלפון
054-7770485
קטגוריות
CD'S - BLACK METAL
CD'S - DEATH METAL
CD'S - DOOM METAL/GOTHIC METAL
CD'S - EVERYTHING BUT METAL
CD'S - FOLK METAL/VIKING/PAGAN
CD'S - THRASH METAL/SPEED/HC
CDS HEAVY/PROG/HARD/POWER
חולצות
נדירים
DEATH IN JUNE
NIGHTFALL
RML - Raven Music Label Releases
TOMORROWS RAIN
תקליטים
כרטיסים להופעות
מאמרים
כל המאמרים
ראיונות ->
  Arallu - השד מהעולם העתיק
  Bartholomeus Night - בלהות
  KREATOR - בראיון חדש
  Overkill - ראיון חדש
  Samael - ראיון חדש
מוצרים חדשים
TOMORROWS RAIN - OVDAN CD HEBREW VERSION
TOMORROWS RAIN - OVDAN CD HEBREW VERSION
₪59.00
חיפוש מהיר
 
חפש מוצר
חיפוש מתקדם
מידע
אודות Raven
משלוחים
הצהרת פרטיות
תנאי שימוש
יצירת קשר
Arallu - השד מהעולם העתיק

1)      איך שם האלבום The Demon From The Ancient World מייצג עבורך את תוכנו ואת הקו שלו כאלבום השלישי של הלהקה? האם זה מעין סיכום קונספט?


 


 


שלום גם לך איש יקר.


 תיראה שני האלבומים הקודמים של ARALLU  מדברים באופן די כללי על המצב הרע שקיים בין שלושת הדתות הגדולות . מהתקופות הקדומות ועד היום ,כולל ההשפעה שיש להם על מה שקורא בישראל בעשור האחרון שלא לדבר על זה שזה הגיע לעולם הגדול.


השם THE DEMON FROM THE ANCIENT WORLD הוא לא בידיוק סיכום ,כי כמו שאתה יכול ליראות הגועל שהמין האנוש  ובעזרתם של מניעי העולם רק מייצרים לי עוד חומר לאלבומים הבאים .כך שלקרוא לזה סיכום זה לא כזה נכון.


אני בטוח שהרפש של העולם הזה יספק לי עוד חומר לכתיבת טקסטים לאלבומים הבאים.


אבל כן לקחנו צעד אחורה לעולם העתיק יותר העולם בו השדים המכשפות והשטנים היו מורגשים יותר. עד היום זה היה יותר אתם תיראו ואתם תיוכחו (וזה באמת קרה אין על מה לדבר) רק שהפעם אנחנו יותר מספרים את הסיפור של ARALLU , את הסיפור על קייומו ,חשיבותו בעולם ועל השפעתו. על העולם העתיק , על כוחם של הכשפים והשדים, שהיו בימי בבל מסופוטמיה והאזור.


 


 


 


2)      האלבום השני שלכם Satanic War In Jerusalem הביא עמו הצהרה מאד רדיקלית, גם בתוך המטאל הקיצוני זה מאד לא שגרתי ומצביע על כנות ברמה מאד גבוהה, איך אתה מסתכל על זה לאחור?


 


שמע אין ספק שהאלבום הזה עשה משהו בארץ ובעולם. אני לא מתחרט לרגע על מה שרשמתי מתחת לדיסק. העולם קיבל את זה בכעס גדול וחלקו בהידד ענק ורואים את זה בסקירות לאלבום. יש כאלה שקטלו את האלבום אבל אך אחד לא התעלם מההצהרה הזאת.


האלבום SATANIC WAR IN JERUSALEM  לפי דעתנו יצא לפני זמנו.


ARALLU מוגדרים כבלאק מטאל באופן כללי אבל אני חושב שARALLU יותר אמיתיים עם מה שאנחנו מוציאים החוצה מאשר בלאק מטאל. פעם בלאק מטאל היה מוסיקה קיצונית, רעה, מכושפת. אבל מהר מאוד העולם גילה שזה טריק שווקי. אני אף פעם לא אמרתי משהו שלא עמדתי מאחוריו, כזה אני אני ישן טוב בלילה. אומנם הרוב הגדול לא אוהב את זה אבל עובדה שאנחנו יורים אלבומים. להיות קיצוני זה לא לכתוב בתוך אלבום דברים שיזעזעו ובחוץ לישתוק  כמו שעשו הלהקות בלאק מטאל של שנות ה 90 , אלה זה לומר את זה גם אם זה בפורום מצומצם את מה שאתה באמת חושב, גם אם יהיו לזה ריקושטים נגדך  ואני יכול בהחלט לומר שאנחנו לא לוקחים את התגובות כחלק מהמשוב אלא עושים מה שבא לנו ואם קהל יודע להתמודד עם זה אז זה מצויין ואם לא אז לא, אנחנו לא נשתנה.


ב SATANIC WAR IN JERUSALEM ככה עשיתי ! פשוט יריתי הכל בלי לחשוב פעמים ובלי לחשוב אם זה יקטול את האלבום. האלבום הזה זה אלבום שעוד כמה שנים אנשים באמת יעריכו .


זה אלבום אמיתי שמדבר על הטרור והרוע של המין האנושי בימים אלו ולא סיפורים מאגדות .


 


3)      בשנים האחרונות התפתח אט אט הרכב נגנים קבוע ללהקה שהחלה בזמנו כפרוייקט שלך, בוא תציג את חברי ההרכב ומהיכן הם באו וספר על ההכרות שלהם עם המוסיקה שלכם?


 


תיראה קודם כל לידי מאז צאת האלבום הראשון עומד אבי. אבי פשוט נולד בתוך ARALLU.


אני חושב שהוא הבן אדם הראשון שממש אהב בלאק מטאל וההופעה הראשונה שלו שהוא היה נוכח בה זאת גם ההופעה הראשונה שהוא ניגן בה. אבי ב 5 שנים האחרונות חלק חשוב ב ARALLU


אחריו הגיע יונתן , יונתן הצטרף להרכב לאחר שחזרתי המזרח , הוא יצר קשר עם ישי , שמע שARALLU מחפשים מתופף והוא האמין שהוא מסוגל לזה, וואלק הבן אדם לא טעה.הוא היה פעם מעריץ של ARALLU שהיום מנגן בהרכב. הוא בידיוק כמו אבי פשוט מושלם להרכב הזה. הוא כאילו נולד כדי לנגן ב ARALLU  מהחזרה הראשונה הוא נתן בידיוק את מה שחיפשתי כל השנים מאז שההרכב נולד. אחרי יונתן הצטרף אלינו T.K.O.R   הוא הצטרף אלינו רשמית רק בחודש האחרון מאז שהאלבום החדש נחתם בלייבל החדש שלנו. והכניס עוד מנוע ללהקה כדי שהלהקה תתן את המקסימום שהיא יכולה.


 T.K.O.R הצטרף לARALLU כסשן להופעה אחת לאחר שנתקענו בלי גיטריסט אבל מהר מאוד הוא הבין איפה הוא נימצא וממש אהב את  זה.פשוט כמו עם אבי ויונתן גם איתו היה כימיה מהצליל הראשון.


את  T.K.O.R אני מכיר כבר משנת 98 הוא ניגן בזמנו ב פילגרן והוא הוגה ומקים ברטלמיוס נייט.


הוא היום חבר רישמי ב ARALLU והוא בידיוק כמו אבי ויונתן סגר את הפינה החסרה שהייתה פרוצה הרבה שנים. אני לא מחפש אנשים ותיקים או נגנים  תותחים מהסצנה , אני מחפש  אנשים שמתאימים להרכב. ARALLU זה לא רק להקה אנחנו חברים הכי טובים בעולם דואגים אחד לשני עוזרים אחד לשני. פעם ARALLU זה היה מוטי.היום ARALLU זה ARALLU אנחנו ארבעתנו בתוך ARALLU וכל חזרה זה אורגזמה כללית לכולם!


אני חייב לציין שסביבי יש 3 אנשים שפשוט משלימים את ההרכב הזה והאדם הרביעי הוא אוהד דור שהוא אומנם לא מנגן על כלי כלשהו אבל הוא גם כן עצם מARALLU. כמו שאמרתי לך ARALLU זאת לא רק להקה....


 


4)      עברת חוייה מאד משמעותית בחייך האישיים כשטסת להציל את אחיך בני דניאל שנחטף בידי ארגון הטרור הקולומביאני ELN ואחרי חודשיים בקולומביה ועקב מה שהצלחת לעשות שם שוחררו החטופים והצלחת להציל את אחיך מקצה העולם והלא נודע והמסוכן, מה עובר במוחו של אדם לפני ותוך כדי שהוא טס למשימת חיים שכזו? אילו מחשבות עוברות בראש ומה בלב?


 


קדום כל לא טסתי לבד טסתי עם בן דוד שלי ניר אמיר שיש לו ביצים כמו שלי. עובדה שלאף אחד מאף משפחה לא היה את הביצים לחפור ולהגיע לאן שהגענו.


תיראה תמיד ידעתי את כוחי תמיד הרגשתי את העוצמה זורמת לי בוורידים ,ברגע ששמעתי שאחי נחטף בקולומביה ,לא חשבתי פעמיים בכלל הלכתי לברר איך ,לאן ומה אני צריך לעשות כדי להחזיר אותו הבייתה. פשוט להורים שלי היה מין משפט כזה "אחד כבר נחטף לנו  אנחנו לא רוצים גם את השני" אבל אחרי שבוע שראיתי שפשוט אף אחד לא עושה כלום ואין שום התקדמות בסתר בסתר ארגנתי הכל וטסנו לשם . לא אמרתי לאף אחד כלום כי זה היה פשוט אוכל לתקשורת  וזה סיכן אותנו כי ה ELN חיפש קרובים של החטופים למטרות של מיקוח ו/או חטיפה גם שלנו.


אין ספק שכמו כל הדברים שקוראים לי בחיים גם החוויה הזאת  השפיעה על ARALLU ועל הטקסטים.


אבל כשתיקרא את הטקסט של SIERRANEVADA  לא תרגיש איזו שהיא סטייה מהדרך כי הכול מגיע מהנשמה . וכל מה ששרתי באלבומים הקודמים כאן זה פשוט הוכח.


 


5)      נשמע כמו תהליך מאד מפחיד הנסיעה הזו, היו רגעים קשים שם אני משער, איך הרגשת שם, רחוק מהכל כשרק המטרה של הצלת החטופים היתה לעיניך?


 


תיראה אני לא מכיר מה זה פחד, אף פעם בחיים שלי לא פחדתי מכלום.


גם לקום ולנסוע לצד שני של כדור הארץ כדי לחלץ את אחי לא הפחיד ולא היה נשמע לי מוזר לעשות. הייתי אומר לך כל אחד היה עושה את זה אבל עובדה שבני המשפחה של החטופים האחרים פשוט אמרו לי שזה מסוכן והם מעדיפים לחכות בארץ, לי זה היה ניראה כמו להפקיר אותם ולא הייתי מוכן לעשות את זה! שאל את המשפחות היום איך זה שהם שוחררו יגידו לך במפורש מוטי הגיע לגורמים הנכונים ועשה את זה. עובדה שיש עדיין 3000 חטופים בקולומביה שאף אחד לא שואל את מצבם.  עבדנו קשה נעזרנו בכל פיפס מידע שהיה לנו אבל הנה יש תוצאות.


 


6)      האלבום ממשיך את הקו האומנותי של שני קודמיו בעיקר בכך שאתם מאד אמינים, מאד True לעצמכם ולמה שאתם מייצגים ועומדים מאחוריו, אין כאן זיוף לרגע, הכל אמיתי וזה בהחלט מוערך מאד לטעמי.


כמו האלבומים הקודמים גם באלבום החדש אנחנו נאמנים לעצמנו ורק לעצמנו. בלי פשרות ובלי התחכמויות מיותרות. אנחנו נאמנים למסר שלנו.


 


7)      ובאשר לחומר המוסיקלי, ספר מעט לקהל שעדיין לא שמע את הדיסק, האם חלה התעדנות מה או שהחומר החדש אגרסיבי וכוחני כמיטב המסורת של הלהקה? המסרים עצמם יוצאים מישראל אל העולם הגדול החוצה לא?


 


תיראה  אנחנו בטוח לא התעדנו ואת זה אתה יכול לשמוע באלבום החדש, להפך המסר והמוסיקה יותר כועסים בגלל המצב בעולם.


הפעם לא רשמנו שום הצהרה באלבום כדי שאנשים לא יחשבו זה מין קטע כזה שלנו. המסר שהיה צריך להימסר נמסר וזה הכל, אני לא ממחזר דברים מה שריציתי לומר אז אמרתי ומה שיש לי להגיד היום אמרתי באלבום הזה. נתנו מין תזכורת כזאת באלבום שARALLU הם נגד ההתמסחרות הכולל של סצנת המטאל בארץ אבל זה הכל.


 


 


 


8) חידשתם באלבום הזה שיר ישן מהדמו הראשון שלכם תוך כדי שאתם מארחים בו לא מעט סולני מטאל מקומיים, בוא ספר מעט על התהליך ועל הרעיון שמאחורי זה.


 


כשהתחלנו להקליט את האלבום החדש יונתן בא עם הרעיון של להחיות שיר ישן שלא יצא, ומצד שני T.K.O.R אמר שהשיר KILL KILL KILL  זה אחד השירים הטובים ביותר של ARALLU שלא יצאו רשמית. אז החלתתי לקמבן בין השתיים. ואז אמרתי ש השיר יעבד קצת מה אולד סקול שלו אם אני ישיר אותו והחלטתי לתת חן לשיר הזה והזמנתי את הזמרים האורחים מהלהקות שתמיד תמכו ב ARALLU והשיר יצא פשוט מושלם הוא קיבל את החיים והחן שלו ממש כמו שרצינו.


 


9 ) לפני כמעט שנתיים הוצאתם DVD ראשון בקריירה של ההרכב הכולל שני הופעות חיות ושני וידיאוקליפים של הלהקה, ספר לי מעט עליו


 


כן ה D.V.D  שלנו הוא עוד מוצר שאנחנו גאים בו! אחרי 7 שנים סוף סוף גם אנשים שלא היו בהופעות שלנו יכולים ליראות איך ARALLU ניראים על הבמה.!


פשוט להעביר להם את כל מה שהם שומעים במערכת שלהם בלייב. וואלה זה אחד הדברים שהביא לנו את ההחתמה עם EPIDEMIE RECOREDS.


לגבי קליפים חדשים יש באתר שלנו קליפ לשיר חדש    THE DEVIL'S MASSACRE להורדה הגירסה הזאת של הקליפ זה מתוך הסקיצות לאלבום החדש. זה לא מתוך האלבום זה בגרסה קצת שונה. אבל אני בטוח שאחרי שיצא האלבום אנחנו נצלם עןד וידאו קליפים ונמשיך להעביר אותם למעריצים , אם זה דרך הרשת או דרך המדיות שאנחנו נרגיש נכון להיעזר בהם.


 


10) בוא תגדיר למעשה את מושג ה Mesopotamian Metal, הרי מדובר למעשה באמירה טקסטואלית ולא בסגנון מוסיקה , אמת?


 


שמע מי שחושב שזה סיגנון מוסיקלי פשוט אהבל !


ברור שזה אמירה טקסטואלית המוסיקה היא בלאק מטאל עם נגיעות טראש ואלד סקול.


הטקסטים מדברים על ירושלים , בבל, הר מגידו ועירק מה שניקרא באופן כללי מסופוטמיה תחבר את שניהם ותקבל את ההגדרה לבלאק מטאל מסופוטמי.


בלאק מטאל מסופוטמי זה כדי לומר לך גם הטקסטים חשובים במוסיקה הזאת זה הכל.


     אנשים פשוט לא רוצים להפעיל את השכל  קל להם להיות ראש קטן.


 


11) ההופעות שלכם תמיד מאד מיוחדות, תמיד נחרטות בזכרון, הייתי בכל ההופעות שלכם ותמיד מאד נהנתי, בכל הופעה יש תחושה מאד חזקה, בעיקר התרגשתי ב"הופעת הנצחון" שזו ההופעה לאחר חזרתך עם אחיך בני דניאל מקולומביה, ההופעה היתה מרגשת ומלאת אנרגיה טוכוח, לטעמי ההופעה הכי מיוחדת שלכם שראיתי עד היום.


 


 


תיראה אנחנו לא מופיעים הרבה יוצא לנו להופיע בן 3-4  הופעות בשנה שזה ממש מעט, אבל בכל הופעה אנחנו משקיעים את המקסימום שאנחנו יכולים עם זה בביצוע לשירים ,שידרוג של השירים תיפאורה, תאורה ובכלל הכל.


למרות שההופעה ב D.V.D היא ממש  ממש טובה אנחנו כולנו חושבים שהופעת הניצחון הייתה הטובה ביותר של ARALLU עד היום.


נתנו הופעה של שעה עם כל הכוח והעצבים שצברנו כולנו בתקופה שהייתי בקולומביה, בקטעים שאני נותן מסרים ספציפים וחדים באלבום  נתתי את הבמה לאחי בני לספר בקצרה מה היה שם בשבי. הוא עלה וכול מה שהוא שמר בבטן כל ה 3חודשים מאז השחרור הוא פשוט ירה למקרופון בתון הכי אמיתי שיש. אני ראיתי אתה המבטים של הקהל שם כשהוא עלה הם פשוט היו מצומררים.


זה השתלב ממש טוב. המוסיקה שלנו עם המסר שלנו והחוויה שהוא עבר שם פשוט התאימו לטקסט ולשיר בכלל.


הופעת הניצחון היא בהחלט ההופעה הטובה ביותר שלנו.


מי שלא היה אני חושב שממש הפסיד.


 


12) באלבום החדש יש שיר שמאד אהבתי בשם Battle Ground, האם הוא מדבר על מה שעברתם בקולומביה?


 


לא. השיר BATTLE GROUND נכתב לפני החטיפה בקולומביה, נכון ששם השיר כאילו מדבר על זה אבל השיר הזה נכתב לפני, זה רק מה שמוכיח לך שזה שאני שר על מלחמות וללא פחד אני באמת חושב ועושה כך. כתבתי שיר על שמתאר  שדה קרבות  ולאחר חצי שנה פשוט הייתי שם.אומנם לא נלחמתי בנשקים חמים אבל הייתה לנו מלחמת מוחות מאוד קשה.


השיר הזה מתאר שדה קרב ששני צבאות עומדים בצדדיו ומחכים לאות לרוץ אחד לקראת השני וירושלים באמצע ,כלומר היא שדה הקרב אם תפתח את העטיפה לשלושת החלקים תבין על מה אני מדבר.


זה ממש מצחיק אבל כל מה ששרתי ואמרתי באלבומים הקודמים והאלבום החדש והחוויה בקולומביה הכל פשוט מתקשר אחד לשני.


 


13) מגיע לכם הרבה מזל טוב וכבוד על החתמת החוזה ב Epidemie Records !! חברת התקליטים בצ`כיה, איך נוצר עמם הקשר?


 


האמת שepidemie recored  יצר איתנו קשר ממש איך שנכנסו לאולפן להקליט את האלבום החדש. איך שהם ראו שפירסמנו שאנחנו מחפשים לייבל חדש הוא שלך לנו אי מייל מאיים של" תישלחו לי את החומר החדש אני רוצה לשמוע את זה!!"


לא עשינו הרבה הקלטנו את האלבום ושלחנו למשהו כמו 20 לייבלים מכל העולם, חלקם נתנו דילים מצחיקים, חלקם התעלמו וחלקם נתנו דיל יפה ,אבל לא היו נשמעים נלהבים.


 EPIDEMIE RECOREDS קיבל את המסטר ושלח לנו מייל אחרי שבועיים על כמה שהוא חיכה לאלבום כזה! הוא אמר שהוא מעריץ ARALLU מתקופת הדמו ויש לו את כל החומרים שלנו וממש ממש אוהב את הגישה והחומר. ושהיום כבר לא מוצאים להקות שנאמנות לקונספט שלהם  ועושות את המוסיקה מהנשמה ולא למטרת כסף.


תיראה הוא קיים משנת 93 בשוק הוא הוציא חמישים אלבומים עד היום האלבום THE DEMON   FROM THE ANCIENT WORLD זה ריליס 51 שלו. שזה ממש מכובד.


 


יש מצב טוב שהוא יגיע להופעת השקה שלנו , וחוץ מהאלבום הוא גם כניראה מדפיס חולצות צבעוניות של עטיפת האלבום קדימה ואחורה. עוד לפני שהאלבום בכלל מכר משהו.


אתה מבין הוא לא יודע אם האלבום יחזיר את ההשקעה שלו אבל וואלה הוא אוהב את המסויקה באמת ומוציא רק אלבומים שהוא אוהב ואתה רואה הוא מדפיס חולצות לפני שהאלבום בכלל מכר משהו. הוא אשכרה בן אדם כמונו עושה מה שהוא אוהב ומאמין בו.


 


14) מה דעתך כבנאדם שנמצא הרבה שנים בתחום על החדירה של האינטרנט לטוב ולרע?


 


שמע האמת שאני לא יודע. כמו שהאנטרנט עוזר הוא גם ככה הורס.


הנגישות והקלות שיש היום ללהקות ולמוסיקה וסרטים פשוט גרמה לאנשים לא להעריך את האומן.


אנחנו מנסים להעביר מסר מסויים, אנחנו לא מפרסמים כדי להכניס כסף אלה כדי שאנשים ישמעו וינסו להבין מה אנחנו מנסים להגיד.


כל דרך שיש בה להגיע למקומות רחוקים בעולם אנחנו נשתמש, והאינטרנט זאת הדרך הקלה.


פשוט זה נהיה כל כך קל שלאף אחד זה כבר לא אכפת.


אבל אנחנו עדיין מנסים להגיע לאוזניים רחוקות.


 


15) היתה הרבה נבואת זעם באלבומים הקודמים שלכם על המצב במזרח התיכון, איך אתה רואה את המצב כעת לאחר שנתיים, האם התמונה נשארה כשהיתה או שיש שינוי לדעתך?


 


בתכלס  המצב לא השתנה הוא רק החמיר .


אומנם יש עכשיו שקט יחסי בארץ אבל תיראה מה קורה בעולם כולו.


זה בידיוק כמו שהיה ב93-95 היה מין ריח של שלום באוויר ואנשים באמת חשבו שהשלום דופק לנו בדלת, אבל זה היה ריחו של המוות. זאת בידיוק התקופה שיצא השיר MORBID SHADOW שמכיל את המשפט: "לא לשלום –כן למלחמה" אין שלום בלי מלחמה!! ואז השלום כבייכול הגיע במין קלות יתר כזאת.


כשאני אמרתי שפה זה מתחיל וזה יכה בעולם הגדול אנשים צחקו עלי . תיראה עכשיו, לדעתי זה לא היה כזה קשה לנחש את זה. המצב הולך ומשתפר אנחנו מגיעים לקיצו של עולם האדם. מה שלכם ניראה שזה הולך ומחמיר.


 


16) יש בהרבה מההופעות שלכם קהל שמלווה אתכם וצמוד ללהקה, פרט אליו רואים גם קהל חדש שמגלה בכל פעם שיש הופעה או יוצא תקליט את הלהקה, איך אתה רואה את זה?


 


ברוב ההופעות זה הקהל הנאמן לנו אלו הם תיפוסים מאוד מיוחדים , שגילם עובר את הגיל הממצוע שיש בהופעות בארץ. אבל תמיד אני רואה פרצופים חדשים שמאותו רגע או נעלמים חחחחחחחח כי הם מפחדים או משהו, או שמאותו הרגע אתה רואה אותם כמו השאר פשוט מגיעים לכל הופעה.


או שהקהל נדבק אלינו או שהוא פשוט בורח.


 


17)אילו להקות ישראליות אתה אוהב? למה אתה מקשיב בימים אלו?


 


שמע אני מאוד אוהב את המוסיקה של ברטלמיוס נייט זה פשוט מדבר אליי סיילם אני אוהב את קדיש ו קריאטינג אוור סינס, שוורצחיה שזה טראש ממש רע, אזמות שעושים בלאק מטאל כמו של שנות ה-90 הבלאק מטאל הטוב. אני שומע הרב אולד סקול כמו סאקרופגו, וואנום, מייהם, סלייר, דייסד הראשונים,סלטיק פרוסט, אמפרור, ימורטל, מורביד אנגל,דנזיג,קינג דיאמונד, פנטאגרם מטורקיה, נפילהיים,מוסיקה מזרח תיכונית וערבית, ועוד....


 


18) השיר Devils Massacre באלבום החדש מלא השפעות של טראש מטאל משנות השמונים, השפעה שתמיד אהבתי שקיימת ב Arallu, איך אתה רואה את השילוב של זה במוסיקה שלכם?


 


אני התחלתי לשמוע מטאל מלהקות טראש כמו קרייאטור וסלייר , גם הלהקות בלאק מטאל של שנות ה80 הם בעצם להקות טראש כמו וואנום, וסאקרופגו, לטראש מטאל הייתה מין דעיכה באמצע שנות ה90 אבל תמיד שמעתי גם טראש גם בלאק וגם הביא מטאל, אף פעם לא היה אכפת לי מה באופנה באותה תקופה כמו שהיום כולם שומעים הרדקור וניו מטאל. הרי בסוף גם זה יחלוף מה אופנה.


טראש כמו הביא מטאל ובלאק מטאל אף פעם לא יחלוף אויהיה לאופנתי צמיד יהיו את אלה ששומעים אותו . והשיר THE DEVIL'S MASSACRE מוכיח את זה.


 


19) מה מחכה לקהל בהופעה החדשה ב 2 לאוקטובר?


 


שמע הפתעות לא יהיו מה זה לונה פארק? מה זה הפתעות? מה אני אורון? הופעות תקלוט ופרסים למגיעים לא יהיו.


מה שיהיה בערב הזה פרסמנו אנחנו, נתן הופעה עם כל הכוח שיש לARALLU + חומר מהאלבום החדש אני מבטיח שיהיה מעניין ולא משעמם חוץ מזה שהאלבום החדש שלנו יינתן בכניסה למועדון הקולטורה.


וכמובן שחוץ מאיתנו יש עוד שתי להקות מהטובות בארץ בזנאר של הבלאק מטאל והם אזמות ו נצורס אלמנט. שתי להקות שאני חושב שישארו איתנו עוד הרבה מאוד זמן. ואנחנו מאחלים להם ממש ממש בהצלחה.


 


20) האלבום הראשון שלכם התעסק בעיקר בנעשה בירושלים העתיקה ובתוך העיר, האלבום השני יצא החוצה מירושלים ולמרות שמו המקושר ישירות לירושלים עסק האלבום בעיקר בבעית הטרור האיסלאמי המשתולל בישראל, האלבום השלישי שיוצא בימים אלו הוא התעסקות בבעיה ברמה היותר אוניברסלית עולמית, כתבתם בזמנו "המלחמה השטנית בירושלים תפרוץ החוצה ותגיע לעולם הגדול, אנחנו אמרנו, אנחנו הזהרנו" האם אתה מרגיש את ההתפתחות הזו?


 


כן, מסתבר שכל מה שכתבנו עליו קורה, והנה היום מתייחסים לטרור הזה כבעיה כלל עולמית של כל העולם כי זה פרץ החוצה לעולם, זה המשכיות הדרגתית של מה שדיברנו עליו בשני האלבומים הראשונים שלנו, זה מסר שמתפשט הלאה החוצה ועם האלבום הזה יוצא החוצה לעולם, כמובן שיש את המוטיבים של ירושלים אבל האמירה מאד עולמית.


 


20) מילות סיום?


 


כמו שאני תמיד אומר שמרו על עצמכם. תפתחו את העיניים ותסתכלו טוב טוב לאמת בעיניים. ואולי ביום מין הימים הקהל יתחיל לשמוע מה שהוא אוהב ולא מה שמכתיבים לו!


 


 

מאמר זה פורסם בתאריך Monday 26 September, 2005.
שלח לחבר
ספר לחבר על המאמר הזה:  
סל קניות
0 פריטים


Copyright © 2004 Raven Metal
info@ravenmetal.co.il

Powered by E-snif   ©oscommerce
Design By Amit Halachmi